Kosmetika z přírodních zdrojů

08.02.2019

Vk-nature.cz je přehledný internetový obchod pro všechny hospodyňky, která uvažuje ekologicky, úsporně i efektivně. K dostání je naturální kosmetika, ekologicky šetrné produkty a praktické domácí spotřebiče. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, dekorací a bytových doplňků, domácích potřeb a spotřebičů je společnosti Dedra. Zdravou výživu pak zastupuje značka DNM. Na výrobky z houby Reishi se soustředí DXN. Na přírodní bioinformační produkty se pak specializuje spol. ENERGY. K dostání jsou rovněž vitaminy Calivita, hřejivé polštářky Pecičky, nebo magnetické šperky Energetix.

Kosmetika
Kosmetika

Tuzemským dodavatelem ekologického drogistického zboží je spol. Dedra. V kosmetice nejsou obsaženy žádné chemické látky, splňuje náročné evropské atesty a přísná kritéria. Právě z toho důvodu jsou výrobky Dedra ideální pro spotřebitele trpící alergiemi. Poněvadž je pro Dedru důležitý zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Z potřeb pro domácnost můžeme jmenovat třeba přípravky na obuv, kůži a podlahy. K mání jsou i čisticí prostředky na skla a koberce a autokosmetika, osvěžovače textilií a vzduchu.

V kategorii pro dům a zahradu naleznete zboží do domácnost: dekorace, koberce, textil, hodiny, dekorativní vázy, domácí spotřebiče a budíky. Nutností je zmínit rovněž nízkootáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Multifunkční varné a tlakové centrum Combivar je pak novinkou sortimentu. Multifunkčnost spočívá v nahrazení 16 různých kuchyňských robotů. Ve vaší kuchyni pak rozhodně nemůžete postrádat spotřebič Varmix.