Koberce, které mám položené v bytě, jsou mou chloubou

18.06.2020

Patřím mezi obrovskou milovnici koberců, které nemohou v mém bytě chybět, a to ani přesto, že mám dvě kočky, které zpočátku nesdílely příliš můj názor na koberce v celém bytě. Já osobně bych ovšem nemohla bydlet v bytě, kde jsou pouze studené dlaždičky, lino či plovoucí podlaha. Tento styl na mě totiž působí příliš studeně a nekomfortně. Tudíž je nadmíru jasné, že v každé místnosti v bytě mám koberec, na který nedám za žádnou cenu dopustit, a to i přesto, že někteří z mých přátel jen nevěřícně kroutí hlavou nad tím, jak mohu své koberce udržovat stále jako nové.

Koberec
Koberec


Koberce ke mně prostě patří

I když jsem za svůj život vystřídala více partnerů, štěstí v lásce jsem i přesto nenalezla. Dnes, když jsem již ve starobním důchodu si tak snažím užívat single života, a to i přesto, že mě trápí hned několik zdravotních komplikací. Z mého života ovšem ani přes tyto neúspěchy či životní karamboly, nevymizela chuť žít a užívat si každé prožité chvilky. Mou velkou vášní je sportování, mé dvě kočičky a také koberce, které ke mně doslova patří a bez kterých si neumím představit bydlení. Tudíž o všechny tyto přednosti v mém životě řádně pečuji. O koberce samozřejmě nevyjímaje, ač to zní sebevíc zvláštně.

Kamarádkám dávám typy na koberce, které k nim ladí

Když se mě jednoho dne má dobrá kamarádka zeptala, jaký koberec bych jí doporučila do jejího obývacího pokoje, neváhala jsem a ihned jsem jí odkázala na koberec, který ladil nejen k ní samotné, nýbrž také k jejímu životnímu stylu. Byla z něj tak nadšená, že mě začala doporučovat také svým kamarádkám, které řešily například výměnu stávajícího koberce po několika letech, kdy jejich původní koberec již vypadal příšerně a podobně. Svým kamarádkám i známým tak dávám čas od času tip na koupi nového celistvého koberce či toho kusové, který rovněž mnohdy dokáže ledacos vyřešit.