Kde se dají sehnat elektrokola a elektroskútry

05.01.2019

Zkoumáte-li elektrokola do města, nebo do kopcovité krajiny, nebojte se je nakoupit ve specializovaném krámě. Zanícení sportovci, kteří vyhledávají jízdu s podporou motoru nebo ježdění ve městě bez zdržování v zácpách, budou určitě udiveni pestrým sortimentem, velkým výkonem a rozumnou cenou. Elektrokola, elektroskútry i elektrotříkolky rovněž servisujeme.

Elektrotříkolka
Elektrotříkolka

Pořiďte si výhodná elektrokola a bezpečné elektroskútry

Jestliže si nakoupíte elektrokola a elektroskútry u nás, překvapí vás zanedbatelná cena, celkem nízká váha, typologie stvořené pro muže i ženy a především jejich ekologický provoz. Sortiment obsahuje elektrokola městská, ale i elektrokola trekkingová, horská elektrokola také pro amatéry, levná skládací elektrokola, nebo i elektrokola kondiční pro náročné. Také studenti bydlící na stísněných ubytovnách a obyvatelé menších bytových jednotek budou okouzleni pozitivy skládacího elektrokola.

Levné elektrokoloběžky do náročného, kopcovitého terénu i do rušného silničního provozu

Bezpečné elektrokoloběžky docení všichni přerostlí kluci a dívky, již by si za jejich pomoci tuze přáli vrátit se do mladistvých let. České elektrokoloběžky jsou homologovány pro provoz na pozemních komunikacích. Nabízíme je také v terénní úpravě s odpruženou vidlicí pro ty nadšence adrenalinu, již baží po jízdě v náročném terénu.

Elektrotříkolky jsou perfektní pro důchodce

Avizované stabilní elektrotříkolky jsou pohodlnější variací elektrokola, popřípadě elektroskútru. Mají stejně jako tříkolky pro malá děcka o kolečko vzadu navíc a díky stabilitě patří hlavně starší generaci, pro niž není při jízdě důležitý zařazený rychlostní stupeň, nýbrž bezpečí. Elektrotříkolky jsou stabilním dopravním vozítkem na nákupy pro místo mezi zadními kolečky, kam si každý hůře pohyblivý občan může do košíčku položit nakoupené zboží, nebo potraviny.