Kazí vám spánek pouliční světlo?

29.01.2020

Praží vám během léta slunce nepřetržitě do okenních tabulek? Případně netoužíte po okukování zvědavými sousedy? Častokrát řešeným rozhodnutím, jaké řeší mnoho klientů, bývá: zda si zvolit vnitřní stínění, nebo i venkovní stínění. Občas jsou ideálním řešením venkovní žaluzie, rozmanité venkovní rolety, elegantní markýzy a pergoly, nebo svislé fasádní clony, v nějakých případech zase vnitřní žaluzie, látkové sítění nebo sítě proti hmyzu. Ideální varianta není jen jedna.

Venkovní rolety Climax
Venkovní rolety Climax

Venkovní rolety Climax 

Jako nejefektivnější možnost zastínění se skutečně jeví praktické rolety. Venkovní rolety Climax obrání vaše okenní skla před nepřízní počasí, rolety dovedou snížit hluk z okolí a zároveň přispějí k obraně objektu. A tak se rolety Climax nejčastěji využívají jako spolehlivá ochrana před nepříjemnými slunečními paprsky, avšak rolety Climax také spolehlivě izolují jakýkoliv objekt. Pakliže ale sháníte nějakou vkusnou variantu stínění, každý pokoj vám útulně dokrášlí látkové stínění, kam spadají vkusné látkové rolety, nebo rozmanité plisé žaluzie, obzvláštní japonské posuvné stěny a zajímavé vertikální žaluzie Climax. Nabízíme neotřelé kolekce textilií Climax s poutavými barvami, mají neotřelé dekorování a použité materiály jsou velice kvalitní.

Díky zmíněným pozitivním znakům se efektivní venkovní rolety Climax staly využívanou okrasou mnohých domů. Všechny druhy rolet se liší podle odlišného zpracování jednotlivých lamel, dle způsobů ovládání a montáže - novostavby a rekonstrukce mají rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, rolety s přiznaným boxem více sluší dokončeným stavbám. Všechny rolety Climax mají variantu ovládání na dálku, jsou vybaveny motorem.

Chládek a stín na zastřešeném balkoně či terase budou mít na svědomí markýzy od populárního tuzemského dodavatele Climax, k jejimž důležitým kladům patří hlavně zajištěná konstrukce, odolné textilie v pestré škále provedení a řada užitečných doplňků. Rovněž na prodávané markýzy, stejně jako na všechny ostatní produkty, dáváme prodlouženou záruku na čtyři roky.