Hotel pro rodiny s dětmi pro nás mnohé znamenal

12.05.2020

Najít útulný hotel pro rodiny s dětmi, není v dnešní době, až zase tak jednoduché. Spousta hotelů je připravena pouze na děti jistého věku a pro menší návštěvníky nemá dostatečné vybavení, které je zapotřebí. To samé platí také o aktivitách, které některé hotely nabízí pouze sporadicky. Výjimku ovšem tvoří rodinný hotel TOP Benecko, který jsem znala z vyprávění mé sestry, která ho před lety se svým dětmi sama navštívila a byla unešená. Dnes je navíc hotel již několik let po rekonstrukci, tudíž svým návštěvníkům může nabídnout mnohem více než předtím.

Hotel pro rodiny s dětmi
Hotel pro rodiny s dětmi

Hotel pro rodiny s dětmi, který vás potěší

Nás hotel pro rodiny s dětmi potěšil velmi mile. Proč? Zejména z toho důvodu, že jsem si s sebou na víkend plný dovádění a her, mohli vzít i našeho nejmladšího člena rodiny, Josefínku, která se narodila teprve před pěti měsíci. Náš starší syn, které je nyní sedm let, se výletu rovněž nemohl dočkat a bylo skvělé, že hotel měl k dispozici tolik atrakcí, ze kterých Tomáška přecházel zrak. Josefínka mimo jiné, měla k dispozici nejen postýlku a hračky, nýbrž také pěkný kočárek, díky čemuž jsme mohli nechat náš kočárek doma a do auta se vešlo daleko více potřebných zavazadel než za normálních okolností. Velmi nás potěšilo, že jsme mohli dovolenou trávit nejen jako rodina, ale když šli děti spát, tak také jako manželé, kteří si mohli užít luxusní večeři v místní restauraci.

Výborné jídlo a dokonalý vzduch

Přesně těmito slovy by se dal popsat hotel pro rodiny s dětmi TOP Benecko, který se pyšnil výtečnou kuchyní a také perfektně čistým vzduchem, na který ve městě rozhodně nejsme zvyklí. Minimum smogu a dokonalé počasí nás doslova uhranulo. Musím uznat, že kdyby byla Josefínka přece jen o trochu větší, strávila bych zde klidně i 14 dní v kuse a dokonale bych si zde i s dětmi a manželem odpočinula. Jak se ovšem říká, není všem dnům konec.