Golfprovsechny.cz nabízí golfové hole, bagy a jinou sezonní výbavu

08.09.2018

Originální golfové hole a potřebná golfová výbava se nesežene jednoduše. Specializovaný golf shop Golfprovsechny.cz prodává kompletní výbavu na golf, což je přínosné pro golfové začátečníky i zkušené golfisty. Nabízené produkty jsou skladovány, proto se z kamennéhokrámu v Ropici zákazníkům hned odesílají jednotlivé části i celé golfové výbavy a výstroje. 

Golfový bag
Golfový bag


Pokud si musíte zakoupit golfové hole, bagy, míčky na golf anebo golfové rukavice, vozíky na golf a jiné golfové vybavení, ověřený golf shop Golfprovsechny.cz pro vás bude určitě přínosný. Skladujeme jen značkové produkty prověřených dodavatelů Callaway Golf, jakož Jucad, Mottocady, Footjoy, Titleist, Clicgear, Taylormade Golf, jež jsou opravdovým pojmem mezi hráči golfu.

Jak probíhá nákup golfového vybavení?

Jednotlivé zboží, co si v e-shopu objednáte, bude stoprocentně nejpozději 2. pracovní den vysláno. Jedinečný golf shop ručí za včasné dodání, při nedodržení tohoto závazku objednavatel dostane slevový kupon na následující objednávku v hodnotě 200 Kč. Proto patří golf shop mezi uznávané u českých hráčů golfu. Zmiňovaný golf shop Golfprovsechny.cz si uchovává stálé zákazníky díky nízkým cifrám za zboží, pro věrné zákazníky jsou neustále chystány věrnostní slevy a další originální akce. A proto se náhodný i opakovaný nákup v tomto e-shopu opravdu vyplatí.

Sportovní gentlemani by proto neměli opomíjet novinky uváděné na webu Golfprovsechny.cz, neboť se za daných okolností můžou dostat k velice laciné golfové výbavě. Souběžně jsou všichni návštěvníci golf shopu zváni do V. I. P. party Golf Brothers, jež je ovšem otevřená pro každého. Ihned můžete využívat všech výhod členství v tomto V. I. P. uskupení. Hraní golfu není pouze pro jednotlivce, golf může hrát každý.