Gelové nehty jako od profesionální manikérky

18.09.2018

Před pár lety mnoho lidí gelové nehty považovalo jen za módní výstřelek. Jejich trend však přetrvává a i dnes se těší velké oblibě. Pokud nejste spokojená se svými přírodními nehty a klasické umělé nehty se vám nelíbí, tak variantu gelových nebo i akrylových nehtů určitě vyzkoušejte. Dnes si je navíc pohodlně vyrobíte i sama doma.

Sada na gelové nehty
Sada na gelové nehty

Jak na krásné gelové nehty v pohodlí domova

Na internetu pořídíte všechno potřebné pro gelové nehty. Kromě samotného gelu se neobejdete bez UV lampy, tipů, speciálního lepidla, podkladové báze a bez dalších užitečných pomůcek pro úpravu nehtů. Nejprve své nehty zastřihněte nebo zapilujte na kratší délku a zmatněte je pomocí speciálního pilníku. Pokud se budou nehty lesknout, nemusí gel dobře přilnout.

Na každý nehet pak nalepíte tzv. tip (umělý nástavec), kterým ho prodloužíte. Zkrátíte jej na požadovanou délku a na něj aplikujete nejprve primer neboli podkladovou bázi a poté samotný gel, který vytvrdíte s pomocí UV lampy. Poté už své gelové nehty nalakujete stejně, jako kdyby byly vaše přírodní. Gel z nehtů samozřejmě odrůstá a je proto potřeba ho pravidelně doplňovat.

Výhody gelových nehtů

Nošení gelových nehtů má mnoho předností. Díky gelu jsou vaše nehty stále upravené, protože gel zakryje přírodní nehty, které mohou být tenké, popraskané nebo třeba roztřepené. I pokud si je koušete, tak gelové nehty vám mohou výrazně pomoci se zbavením tohoto zlozvyku.

Modeláž gelových nehtů v domácím prostředí si snadno uděláte s obchodem magicnails.cz, v jehož sortimentu naleznete například kompletní sady na akrylové i gelové nehty, UV gely, laky na nehty od mnoha značek, zdobení na nehty i speciální přístroje, které vám pomohou s péčí i úpravou.