Fotokoutek je králem zábavy každé dobré akce

12.05.2020

Že jste se s nimi ještě nepotkali? Pak jste asi nebyli na té správné akci. Fotokoutky se těší takové popularitě, že firmy zajišťující jejich pronájem nestíhají vyhovět všem poptávkám. A není divu. Přináší hodně muziky za relativně málo peněz, jsou variabilní, skladné a zvládnutelné i úplným laikem.

Fotokoutek
Fotokoutek

Chystáte party? Fotokoutek nesmí chybět!

Zpočátku se fotokoutky objevovaly spíše na firemních akcích, protože byly horkou novinkou a nebyly zas až tolik dostupné. Díky svému potenciálu však dnes vládnou zábavě i na privátních akcích či menších zábavách. Jejich kouzlo tkví hlavně v tom, že zaznamenávají mnoho vtipných okamžiků, jež hosté zažívají u pořizování fotek. Sranda je to obvykle opravdu velká, protože lidé se k těmto přístrojům většinou přiblíží až po několikátém panáčku.

Vzpomínky z veselých večerů

Fotokoutek dokáže být ovšem i trochu zrádný. Ale co si budeme povídat, o to tak trochu přeci jde. Posílení drinkem odhazují zábrany i ti, kdo se obvykle drží zpátky a zachovávají dekórum. Vidět je "v akci" právě je proto vtipným zážitkem pro okolí, pro ně samotné bude mementem tohoto jedinečného večera fotka, kterou automat nebo obsluha vyjede. Záleží jen na vás, pro kterou alternativu se rozhodnete.

Fotokoutek se vejde všude

Dalším velkým plusem fotokoutků je, že jsou velice variabilní. K jejich instalaci potřebujete jen menší prostor, klidně nevyužitý roh místnosti. Pozadí, rekvizity, bubliny s nápisy, to jsou věci, které nelimituje prakticky nic a můžou být vyrobeny přesně pro vaši akci. Každá fotografie je opatřena grafickým proužkem, na němž bude zaznamenáno datum, název akce a v případě firmy třeba také webové stránky nebo další kontakty.

Pokud se rozhodnete, že svou akci ozvláštníte právě fotokoutkem, pamatujte, že budete potřebovat kromě vhodného prostoru i elektrickou zásuvku a stůl na rekvizity.