Fotokaravan – netradiční fotokoutek plný zábavy

26.07.2022

Fotokoutek by rozhodně neměl chybět na různých akcích jako je svatba, ples, či třeba firemní večírek. Pokud hledáte něco víc, zvolte fotokaravan. Ten je atrakcí sám o sobě, přičemž nabídne ty nejlepší služby mezi fotobudkami.

Fotokaravan

Fotokaravan je originálním fotokoutkem. Nemusíte složitě nic zařizovat - vybavený karavan dorazí za vámi. A to včetně rekvizit, bez kterých by se focení neobešlo. V ceně pronájmu je neomezený tisk fotografií. Během chvilky tak můžete mít v ruce vzpomínku zvěčněnou v podobě fotky. Případně si fotografie můžete uložit přímo do telefonu. Nicméně fotky z vaší akce jsou ukládány do zabezpečené online galerie, přístup k nim tak budete mít kdykoliv po akci. Pojízdný fotokoutek vám přiveze spoustu zábavy.

Fotokoutek na svatbu

Ve fotokoutku si na své přijde každý z hostů. Karavan poskytuje dostatek místa pro jednotlivce i skupiny, navíc se můžete vyfotit společně s interiérem a získat tak netradiční záběr. Jde o automatický fotokoutek na svatbu, či případně fotokoutek na firemní večírek. Hodí se v podstatě na každou akci. Ovládání je zajištěno dotykovým monitorem, přičemž vždy budete mít k dispozici profesionální obsluhu, která vám pomůže, pokud byste potřebovali s něčím poradit.

Fotobudka na svatbu

Tato fotobudka na svatbu vás jednoduše okouzlí. Spojuje vše, co nesmí chybět v běžném fotokoutku, ovšem nabízí mnohem lepší zážitek. Připraveny jsou svatební rekvizity, ovšem i zábavné cedulky pro jiné oslavy, třeba pokud vyráží fotobudka na firemní večírek. Fotografie lze navíc označit grafickým proužkem na míru - ten může zahrnovat název akce, datum, či třeba logo dle vašich preferencí. Fotky tak budou jednoduše perfektní.

Perfektně vybavený fotokoutek na kolech - to je fotokaravan. Dorazí za vámi kamkoliv, na vás je už jen pořídit ty nejlepší snímky.