Elektronická docházka: Praktický přehled na jednom místě

19.08.2022

Elektronická docházka vám značně usnadní práci. Systém vám poskytne přehled o počtu dětí. Aplikace navíc nabízí mnohem více funkcí, usnadní vám tak i další administrativu a umožňuje jednodušší komunikaci s rodiči.

Aplikace pro školky

Elektronická docházka nabízí nejen praktický přehled, ale systém také hlídá porušení pravidel jako jsou počty dětí vs. počty pečovatelek a podobně. Využít můžete čipové karty, přístupové přívěsky či samolepky. Vždy tak máte přehled o počtu dětí na daný den. Informační systém navíc umožňuje rodičům včasné online omlouvání dětí. Plánování docházky dětí umožňuje přesnější výstupy pro kuchyni, hospodářku i vedení školky. Aplikace pro školky navíc nabízí řadu dalších praktických funkcí.

Správa mateřské školy

MáŠkolka je jedinečným informačním systémem, který nabízí rozmanité funkce. Hlavním cílem je jednodušší správa mateřské školy. Systém je vyvíjený přímo s učiteli a řediteli mateřských škol. Díky jejich zkušenostem se tak lze zaměřit přesně na to, co vám zjednoduší a usnadní práci. Aplikace zvládá automatické výpočty školného a stravného, přičemž rodičům zašle podklady pro platbu. Poradí si však třeba i s exporty dat pro MŠMT, abyste si nemuseli dělat starosti s výkaznictvím.

Informační systém pro mateřské školy

Informační systém pro mateřské školy usnadňuje práci zejména zaměstnancům, ovšem jeho funkce ocení také rodiče. Aplikace spojuje všechny komunikační kanály na jedno místo. Rodiče získají veškeré informace z nástěnky elektronicky, včetně fotogalerií a informací o aktivitách dětí. Online prostředí umožňuje rychlou a efektivní komunikaci s rodiči, přičemž vždy můžete zpětně zkontrolovat, kdo s kým a co řešil.

Zavedení systému je snadné, stejně jako jeho ovládání. Funkce si můžete vyzkoušet sami, či využijte osobní prezentace, na které vám vše bude předvedeno.