Dětská rostoucí židle: Dopřejte dětem zdravé sezení

22.08.2021

Vybrat tu pravou židli není snadné, obzvláště pro děti, které tak rychle rostou. Proto ke skvělou volbou dětská rostoucí židle, jejíž velikost můžete přizpůsobovat. Jedná se tak o praktický kousek, který je navíc nabízen v různých provedeních.

Rozmanité zpracování

Dětská rostoucí židle je dostupná v různých provedeních. Konstrukce je vždy stabilní a má velkou nosnost, proto se případně hodí i pro dospělé. Její hlavní výhodou je, že ji můžete snadno přizpůsobit podle aktuálních potřeb. Vyráběna je v mnoha různých barevných kombinacích, takže najdete ty pravé barvy pro svůj interiér. Využít navíc můžete také individuálního gravírování, ať už na židli chcete konkrétní jméno nebo třeba oblíbený obrázek.

Individuální nastavení

U sedáku a podnožky snadno nastavíte jejich hloubku a výšku, takže dítě vždy bude sedět v ideální výšce vzhledem k výšce stolu. Židle tak poskytuje ergonomicky správný sed a pevnou oporu nohou, což je zejména při vývoji dítěte velmi důležité. Nastavování je velmi snadné, a to díky postranním drážkám, které umožňují snadnou manipulaci.

Bezpečnost a pohodlí

Židle je velmi flexibilní a pořídit k ní můžete řadu doplňků. Jedním z těch nejdůležitějších jsou tříbodové bezpečnostní popruhy, které zamezí pádu a zajišťují tak bezpečnost dítěte. Pro větší pohodlí pak můžete zakoupit také molitanové podsedáky a opěrky, které změkčí dosed. Praktickým doplňkem jsou pak také hrací a jídelní pultíky, které poskytují dostatek prostoru a dítě dokážou zabavit. Jsou ošetřeny ochranným lakem pro větší životnost.

Jestliže hledáte praktickou židli, která může růst společně s dítětem, pak je tato nejlepší volbou. Snadno ji zvládnete přizpůsobit, přičemž nabízí pohodlí, dostatek prostoru i bezpečí. Hodí se tak pro nejmenší děti, které zvládnou samostatně sedět, ovšem i pro ty větší.