Detoxikace těla podle MUDr. Jonáše: k čemu slouží, v čem nám může pomoci a kde se v našem těle berou toxiny

01.10.2022

Konzumace nevhodných potravin, sedavé zaměstnání, nedostatek pohybu, příliš stresu a úzkosti. Rychlé tempo moderní doby a tlak, který je na nás ze všech stran vyvíjen, to jsou v dnešní době součásti života mnoha lidí. Pokud se ovšem tyto faktory dlouhodobě neřeší, může dojít k zanesení těla toxiny. Možným řešením pak zůstává detoxikace těla.

Detoxikace těla podle MUDr. Jonáše

MUDr. Josef Jonáš celý život kombinuje západní a východní pohled na lidské tělo včetně psychiky. Začínal na pozici primáře psychiatrického oddělení a během života vypracoval teorii řízené a kontrolované detoxikace organismu, která kombinuje poznatky z tradiční a čínské medicíny. Detoxikace těla podle MUDr. Jonáše pomůže tělu zbavit se zatěžujících toxinů, posílit imunitu a započít samoléčebný proces organismu.

Jak se do našeho organismu dostávají toxiny a proč vyzkoušet detoxikaci těla?

Pokud vás zajímá, jak se toxiny do lidského těla dostávají, existuje hned několik způsobů. Buď přímo z potravy, léků, z okolního prostředí, ale také z nejrůznějších přístrojů a nezpracovaných emocí. Detoxikace těla pomůže očistit se od těchto látek, které zbytečně zatěžují lidský organismus.

Při detoxikaci těla podle dr. Jonáše je důležité dodržovat několik pravidel

Aby detoxikace podle dr. Jonáše proběhla bez problémů, je nutné při ní dodržovat několik doporučení. Při užívání detoxikačních doplňků stravy vytvořených dr. Jonášem, je vhodné zaměřit se na dostatečný pitný režim a doporučuje se zařadit do své rutiny koupele. Není nutné vysazovat léky, které užíváte a máte předepsané od svého lékaře. Detoxikace podle MUDr. Jonáše vychází z poznatků celostní medicíny a léčí tělo s využitím čistě přírodních produktů.

Pociťujete-li na sobě, že jste unavení, máte pocit, že vaše tělo je zaneseno toxiny a toužíte po detoxikaci, vyzkoušejte tu podle MUDr. Jonáše.