Cvičení u moře plné zážitků

02.08.2020

Toužíte po aktivní dovolené? Máte v plánu poctivě cvičit a zapracovat tak na svých křivkách? Chcete spojit příjemné s užitečným a odnést si z dovolené spoustu zážitků? Pokud ano, jistě se nebojte vyzkoušet cvičení u moře s partou skvělých instruktorů. Cvičení u moře není pouze o tvrdém drilu, ale také o krásných zážitcích a nových přátelích. Z dovolené se tak budete vracet plni energie a v té nejlepší možné fyzické kondici. Zvolit si můžete hned z několika druhů aktivní dovolené. Záleží pouze na vás, jakým směrem budete chtít směřovat své kroky. Je libo dovolená v Itáli, kterou bude prolínat kruhový trénink? Nebo si raději zacvičíte aerobik na sluncem vyhřáté pláži? Cvičení u moře se vždy prolíná s odpočinkem a návštěvami různých historických památek a atrakcí. Nudit se na takovéto dovolené není povoleno.

Cvičení u moře má své kouzlo
Cvičení u moře má své kouzlo

Cvičení u moře má své kouzlo

Cvičení u moře má jednoznačně své kouzlo. Budete trávit skvělé okamžiky na pláži, které se budou prolínat s koupáním v moři a popíjením drinků. Vystoupat budete moci například na sopku Vesuv či si užít vodní aktivity, včetně zábavy na mořských kajacích. Cvičit u moře budete vždy pod vedením zkušených instruktorů, kteří povedou vaše kroky tím správným směrem. Naši instruktoři nejsou žádnými nováčky a zájezdy také sami koncipují. Vždy berou ohled na odlišné klimatické podmínky, kterým se tělo musí neodmyslitelně pomalu přizpůsobovat. Naši instruktoři jsou pro každou zábavu a nudit se s nimi opravdu nebudete. Naučí vás především efektivně a zábavně cvičit a posilovat. Na cvičení u moře poté budete ještě hodně dlouhou dobu rádi vzpomínat.

Načerpejte nové síly

U moře můžete cvičit takřka vše, co vás jen napadne. Nabídneme vám také hodiny jógy, kterými za západu slunce budete načerpávat zpět svou ztracenou energii. Zkušená instruktorka jógy vás naučí pracovat s vaší myslí a uvolní nahromaděný stres ve vašem těle. Čerpat sílu v prosluněném letovisku tak budete především z moře a ze sluníčka. Domů se budete vracet jako znovuzrození.