Čištění kanalizace je hračkou, pokud máte tu správnou techniku

29.01.2020

Ucpaná potrubí, stoky, kanalizace dovedou pořádně potrápit vlastníka pozemku anebo samotné obyvatele domu či jiného objektu. Firma Herčík a Kříž se na čištění kanalizace specializuje již 26 let, kdy jen v Praze a Středočeském vyjíždějí k více než pěti tisícům případů zaneřáděných kanalizací, stok a potrubí. Zároveň se stabilně starají o 17 000 zákazníků. To by se bez potřebné techniky nedalo zvládnout. Firma používá čtyřikrát výkonnější stroje oproti běžným čisticím strojům, což ji řadí mezi výkonné, ale především rychlé a levné společnosti. Kupříkladu recyklační vozy si vystačí s cisternou vody i při čištění velmi dlouhých úseků. Kvalita práce je podpořena platným certifikátem ISO 9001:2016.

Herčík a Kříž - čištění kanalizace
Herčík a Kříž - čištění kanalizace

Čištění odpadů se provádí s pomocí motorového pera nebo tlakové vody

Čištění odpadů se může zdát neřešitelné, speciálně pokud se jedná o hustě obydlený panelový dům nebo administrativní budovu s mnoha stabilními zaměstnanci. Ne tak pro společnost Herčík a Kříž. Na čištění domovních odpadů se dle rozsahu a závažnosti situace používá buď motorové pero, nebo tlaková voda. Špatně odtékající i totálně ucpané odpadní potrubí lze vyčistit během několika hodin s využitím minimálních nákladů. Neodkládejte bezvýchodnou situaci a obraťte se na profesionály s letitými zkušenostmi a odpovídající technikou.

Problematická kanalizace se dá vyřešit levně, snadno a rychle

Firma Herčík a Kříž každoročně vyřeší přes pět tisíc problémů, které se mohou týkat ucpané kanalizace i potrubí. Zkušení zaměstnanci společnosti se soustředí na čištění kanalizace a potrubí, na čištění domovních odpadů, revize kamerovým systémem, frézování překážek v kanalizaci, bezvýkopové práce i stavební opravy, zkoušky těsnosti, sání odpadních vod a kalů, jakož i na prodej kanalizačních prvků.