Čištění filtrů pevných částic – hydrodynamické čištění

16.05.2022

Hydrodynamické čištění je velmi oblíbenou metodou, a to zejména díky špičkovým výsledkům. Moderní technologie zajišťuje tu nejlepší regeneraci filtrů, abyste opět mohli bezstarostně vyrazit na silnici.

Čištění DPF filtrů

Pro čištění DPF filtrů jsou využívány technologicky pokročilá multifunkční zařízení. Velmi oblíbená je metoda hydrodynamického čištění. Nabízí totiž až stoprocentní účinnost, může tak plně obnovit výkon filtru, jako by se jednalo o nový kus. Při čištění je využívána hydrodynamická síla turbulentního vodního proudu a síla impulsu kompresorem stlačeného vzduchu. Kapalina je poté uváděna do pohybu vnějším tlakem, který musí překonat tlakovou ztrátu v kanálcích filtru.

Čištění filtrů pevných částic

Kromě toho, že čištění filtrů pevných částic hydrodynamickou metodou nabízí skvělé výsledky, nedochází k narušení obalu DPF. Samozřejmostí je vystavení protokolu o propustnosti DPF před čištěním i po něm. Vyčistit lze nechat všechny druhy filtrů automobilů, kamionů, autobusů, či třeba průmyslových strojů. Dalším bonusem je pak záruka na dobu dvou let, nebo 100 000 kilometrů.

Čištění DPF

Čištění DPF filtrů může proběhnout na počkání. Demontáž a montáž vyčištěného filtru zajišťuje partnerský servis. Případně můžete odborníkům zaslat pouze samotný filtr, či ho nechat vyzvednout pracovníkem. Vyčištěný filtr vám poté bude doručen zpět. Odpadne vám tak řada starostí. Hydrodynamické čištění nepoškozuje katalytický povlak kazety filtru, a přitom nabízí účinnost čištění, která se pohybuje kolem 98-100 % hodnoty nového filtru.

Jestliže potřebujete vyčistit filtr pevných částic, neváhejte se obrátit na odborníky. Moderní technologie umožňují rychlé a spolehlivé řešení pro vaši spokojenost - výkonný a spolehlivý filtr připravený k jízdě.