Catering - Praha a okolí - jedině se Zámeckou terasou

04.08.2020

Plánujete vlastní soukromou akci a stále nevíte, jakou formou připravit občerstvení? Zapomeňte na vaření, pečení a obsluhování stolů. Tuto službu vám zajistí restaurace Zámecká terasa, která má k dispozici své vlastní prostory a nabízí i externí catering. Praha, Hradec Králové nebo Pardubice? Služby zajišťuje ve všech těchto městech i v jejich okolí.

Široká nabídka cateringových služeb
Široká nabídka cateringových služeb

Zajistěte si catering - Praha, Pardubice i Hradec Králové

Restaurace Zámecká terasa se nachází na zámku Karlova Koruna, nedaleko malebného městečka Chlumec nad Cidlinou. Cateringové služby zde nabízejí široké veřejnosti. Restaurace má rozlohu přibližně 270 metrů čtverečních a vejde se do ní až 150 hostů.

V Zámecké terase jsou opravdu specialisté na catering. Praha jako taková je známá pro své vysoké ceny, které dělají cateringové služby pro mnoho běžných lidí až nedostupné. Z Prahy do Chlumce na Cidlinou cesta trvá do hodiny. Pokud nemáte k dispozici své vlastní prostory, tak ty zámecké jistě oceníte, a to nejen pro uspořádání vaší akce, ale také pro případné ubytování hostů.

Široká nabídka cateringových služeb

Objednejte si zde profesionální catering. Praha nebo Pardubice - je jedno, odkud přijíždíte. Restaurace Zámecká terasa pro vás připraví svatební hostinu, firemní večírek, narozeninovou oslavu, rozlučkovou party se svobodou nebo jakoukoliv jinou akci. Nezáleží na tom, zda je formálního nebo neformálního charakteru. Její součástí může být venkovní grilovačka, živá hudba i tanec.

O vaše přání se postará tým zkušených pracovníků, který okamžitě zareaguje na vaše specifické požadavky. Využít můžete i specializovaného poradenství při plánování. Kalendář akcí naleznete i přímo na internetových stránkách, takže se můžete přesvědčit, v jakých termínech mají ještě volno. Rozhodně doporučujeme včasnou rezervaci.