Car rental Poprad je naším favoritem

09.08.2020

Bláznivé nápady, to je moje doména a jak by řekl můj manžel, rovněž i mé prokletí. Když jsem se totiž vracela ze své pracovní cesty v Rakousku, zatoužila jsem po odpočinku, kterého se mi v Praze nedostává a tak mě napadlo, že svou pracovní cestu zakončím na Slovensku, kde se na víkend ubytuji v hotelu a poté se opět vydám vstříc ke své rodině. Ovšem při svém plánu jsem nepočítala s tím, že se po Slovensku budu muset nějakým způsobem pohybovat a to nebude zrovna jednoduché, když tak úplně nemám k dispozici auto. Naštěstí jsem ovšem narazila na car rental Poprad, tedy na autopůjčovnu, která je k dispozici 24 hodin denně, naštěstí. Wellness víkend v Tatrách tak mohl začít.

Car rental Poprad byl naší spásou
Car rental Poprad byl naší spásou

Car rental Poprad byl mou spásou

Kdybych na car rental Poprad nenarazila, nejspíše bych musela svůj sobecký sen o wellness víkendu v krásných Tatrách, hodit za hlavu. To se ovšem nestalo a já se vydala vstříc volnému víkendu, který jsem si chtěla užít výhradně sama. Autopůjčovna mi propůjčila auto s automatickou převodovkou, na kterou jsem zvyklá ze svého vozu a já vyrazila do úžasného hotelu na okraji Vysokých Tater, který nabízel mnohem více, než jen luxusní wellness.

Díky včasné rezervaci jsem získala slevu

Ač byl můj nápad o víkendu v Tatrách trochu narychlo, i přesto jsem si stihla zarezervovat vybraný vůz v car rental Poprad a díky tomu jsem získala nejen jistotu toho, že na mě vůz bude skutečně čekat na letišti v Popradu, nýbrž i slevu ve výši 8% z ceny pronájmu. Do auta jsem si nechala nainstalovat ještě potřebnou navigaci a mohlo se vyrazit. Musím uznat, že jsem si výlet a to i díky těmto nadstandardním službám, náramně užila a již nyní se mi v hlavě rodí další bláznivý nápad, na romantický víkend v Římě, tentokrát již ovšem se svou drahou polovičkou, kterou již tentokrát doma s našimi dětmi rozhodně nenechám.