Brzdový čistič: Pro odstranění mastnoty a nečistot

28.03.2022

Čistič brzd je univerzálním odmašťovacím prostředkem, který zvládne vyčistit různé povrchy. Využíván je zejména pro čištění brzd, ovšem použít ho můžete klidně na řadu dalších částí vozu či cokoliv jiného.

Brzdový čistič

Brzdový čistič poskytuje intenzivní čistící efekt, který je nezbytný pro montáž a demontáž. Využít ho lze pro strojní díly, kotoučové brzdy a části brzd - brzdové destičky, talíře a spojkové obložení. Ovšem použít ho můžete klidně také na různé kovy, sklo a keramiku v dílnách a provozech. Dokonce je vhodný i pro použití v domácnosti. Postará se o odmaštění, což je vhodné zejména pro přípravu povrchů pro lakování a základní nátěry. Krom toho se hodí i pro odstranění zbytků silikonu na kovech.

Čistič brzd

Čistič brzd je velmi účinným prostředkem, který se postará o odstranění různých nečistot a mastnoty. Ať už v oblasti aut, či kdekoliv jinde, kde potřebujete vyčistit nečistoty. Díky značnému obsahu účinné látky je zajištěn skvělý čistící účinek. Stačí sundat kolo pro dobrý přístup k brzdám, nastříkat produkt v tenké a rovnoměrné vrstvě na vybranou plochu a nechat působit. Účinek by měl být výrazný hned na první použití, ovšem případně můžete celý proces opakovat.

Čistič brzd METALLIT Turbo Clean

Pokud hledáte opravdu spolehlivý produkt, pak volte čistič brzd METALLIT Turbo Clean. Intenzivní čistící efekt je praktický a najde využití v různých situacích. Pro občasné čištění brzd je zcela dostačující menší balení s objemem pár stovek mililitrů. Jedná se o praktický produkt, který můžete použít kdykoliv v případě potřeby.

Čistič brzd je praktickým pomocníkem. Využívat ho můžete pro čištění brzd, jiných částí vozidla či v podstatě čehokoliv, co je zaneseno mastnotou a nečistotami. Produkt je často využíván i na karoserii, autoskla či disky.