Bazar DJ auto-car prodává levné karavany

21.03.2019

Prověřený karavany bazar DJ AUTO-CAR má pro každého zájemce kvalitní, a přesto levné karavany. Prověřený dovozce a prodejce se orientuje na použité karavany z Nizozemska a Belgie. Homologované levné karavany se nabízejí u DJ AUTO-CAR již od roku 2006, jelikož v tuzemsku pořád roste poptávka o levné karavany. Sortiment obsahuje levné karavany ve všech cenových kategoriích, levné karavany od prověřených dodavatelů a levné karavany s různorodou výbavou. Prodávané levné karavany ze zemí EU jsou po technické kontrole a mají homolagaci pro prodej v Česku. Dnešní posezonní sortiment je obohacen o levné karavany za zajímavé ceny.

Bazar karavan
Bazar karavan

Prodávané levné karavany jsou pro zájemce připraveny v různých cenových třídách, kdy se cena odvíjí od stáří a typu karavanu, dále od vybavení. Na karavany bazar jsou k mání levné karavany mnoha značek také pod 50 tisíc korun. Komfortní karavany stojí sto tisíc až sto padesát tisíc korun. Nabídka dražších karavanů uspokojí i náročnější zájemce. Obytné přívěsy jsou doplněny o bojler, klimatizaci, stabilizátor, digestoř, markýzy nebo pojezdu na dálkové ovládání.

Většina nabízených přívěsů má standardní výbavu, kde je koupelna, využitelná kazetová toaleta, variabilní kuchyňka s nerezovým dřezem na plyn, chladnička a nádrž na vodu, stan. Dle potřeby se obytný přívěs může doplnit třeba akumulátorem, avšak i sprchou, anebo vodním ohříváním. Studeného počasí se nemusíte bát, levné karavany jsou vybaveny bezpečnostními, dvojitými okenními skly.

U DJ AUTO-CAR seženete levné karavany, jež jsou vystaveny na internetu, DJ AUTO-CAR může dopravit levné karavany dle přání klienta. Spolehlivý karavany bazar poskytuje také služby, kam řadíme pojištění přívěsu, avšak i převedení obytného přívěsu na dopravním inspektorátu, zařízení technické kontroly, vykoupení obytných přívěsů na protiúčet, případně komisní prodej.