Bachovy esence – krizové kapky mějte vždy s sebou

15.05.2020

Někdo nosí v kabelce či kapse léky proti bolesti, jiný kapky, co dokážou poskytnou mnohem víc než tlumení fyzické bolesti. Prostě pro nenadálé situace, které člověka dokonale ohromí. Často až tak, že je jeho úsudek na moment úplně paralyzovaný a schopnost racionálně přemýšlet je mimořádně namáhavá. V takových situacích je dobré mít se na koho obrátit. Bachovy esence krizové kapky vám pomůžou.

Bachovy esence - Krizové kapky - Rescue Remedy
Bachovy esence - Krizové kapky - Rescue Remedy

Pro studenty i skutečné krize

Krizové situace nás mohou potkat kdykoliv. Některé jsou plánované, jako třeba důležitá zkouška, pohovor do nové práce či setkání s rodiči své vyvolené, jiné ale ovlivnit nedokážeme. Některé z nich, jako třeba nehoda či úraz někoho blízkého způsobí takové emoční vypětí, že ho prvotně nejsme samy schopní zpracovat. Pro takové momenty jsou určené speciální Bachovy esence. Krizové kapky, známé také jako Rescue Remedy, jsou mixem pěti léčivých rostlin, pomáhajících zvládat enormní napětí, stres či emoce.

Kapky nejen pro první pomoc

Principem, s kterým kdysi před 80ti lety začal doktor Eduard Bach s rostlinami pracovat, je jednoduchost, dostupnost a léčení samého sebe. Bachovky obsahují celkem 38 esencí připravovaných z volně rostoucích květů rostlin a stromů. Rozděleny jsou do sedmi skupin zaměřených na strach, nejistotu, nedostatek zájmu o dění kolem sebe, osamělost, přecitlivělost na vlivy a myšlenky, beznaděj, malomyslnost a přílišnou starost o ostatní. Podle potíží tak lze vybrat vhodný preparát na konkrétní neduhy.

Když váháte s výběrem

Ne vždycky je snadné dát problému přesné jméno. Lidský organismus je složitá věc a někdy dokáže mísit dohromady hned několik situací, ze kterých vyplynou velice nepříjemné pocity. V takovém případě je nejvhodnější nechat si namíchat Bachovky na míru. Odborníci dokážou léčivé esence vyladit přesně podle vašich potřeb.

O případné kontraindikace nemusíte mít obavu. Bachovy esence jsou čistě přírodní záležitost.