Alpha-GPC významným způsobem doplní do těla cholin. Proč je tak důležitý?

28.11.2020

Když konzumujeme určité potraviny, jako je drůbež, ryby, vejce, špenát a řepa, naše tělo absorbuje širokou škálu živin. Jedna z nich je známá jako cholin, a ačkoli naše tělo produkuje svůj vlastní cholin v játrech, náš primární zdroj cholinu pochází z naší stravy. Cholin podporuje buněčné membrány a udržuje náš nervový systém produkcí neurotransmiteru acetylcholinu. Nedostatek cholinu ale vede k mnoha zdravotním problémům. A od toho je tu Alpha-GPC.

Přírodní doplněk stravy - Alpha-GPC
Přírodní doplněk stravy - Alpha-GPC

Co je Alpha-GPC?

Acetylcholin je důležitý neurotransmiter, který vysílá signály do neuronů, svalových buněk a žlázových buněk v našem těle. Acetylcholin také hraje důležitou roli ve schopnosti mozku správně fungovat a vybavovat si informace. Když konzumujeme Alpha-GPC v doplňkové, dietní nebo léčivé formě, konzumujeme také velké množství cholinu. Je to proto, že více než 40 % Alfa-GPC je vyrobeno z cholinu. Naše tělo může použít cholin k podpoře našeho mozku a produkci více acetylcholinu.

Alpha-GPC pro zlepšení paměti

Před každou zkouškou se děje to samé. Začnete být nervózní, že ji nezvládnete, a tyto myšlenky výrazně ovlivní náš mozek a následné psychické rozpoložení. A je jasné, že v takovém stavu se toho moc nenaučíte. Od toho je také Alpha-GPC s cholinem, jelikož ten má velkou funkci v oblasti zlepšení paměti, koncentrace a vyrovnání psychického stavu. Vaše mentální energie se změní k lepšímu a vám se bude hned lépe připravovat na každou životní zkoušku.

Alpha-GPC jako výživa pro sportovce

Díky svým významným přínosům pro celkovou psychickou a fyzickou kondici těla, je Alpha-GPC využívána jako výživa pro sportovce. Jedná se totiž o čistě přírodní produkt, který není návykový, ani nezpůsobuje vedlejší účinky. Dokáže totiž významně ovlivnit naši náladu a zajistit pozitivní myšlení. A s takovým naladěním jistě všichni podávají lepší výkony.

Vyzkoušejte Alpha-GPC i vy.