Studium cizího jazyka v zahraničí u rodilého lektora

19.09.2018

Studium cizích jazyků se obecně pokládá jako běh na dlouhou trať, kdy si každý student zvolí cestu, jež mu nejvíce vyhovuje a přináší mu opravdu hmatatelné výsledky. Jednou z možností, jak si prohloubit již získané základy cizího jazyka, je možnost studia v zahraničí. Naše společnost se zaměřuje na pobyty českých studentů v zahraničí, které jsou spojené s intenzivní výukou jazyka, ubytováním v příjemném, ale přesto jazykově odlišném prostředí.

Studium cizích jazyků v zahraničí
Studium cizích jazyků v zahraničí

Studium v zahraničí: jaké jazyky a ve kterých státech

Na výběr máte mezi studiem angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, japonštiny, čínštiny a ruštiny. Studovat angličtinu můžete například v Anglii, Skotsku, Irsku na Maltě, nebo za oceánem - ve Spojených státech, Kanadě, Jižní Africe a Novém Zélandu. Němčina se vyučuje v Německu, Rakousku a Švýcarsku, španělština ve Španělsku, francouzština ve Francii a Kanadě, italština v Itálii, čínština v Číně a ruština v Rusku.

Kdo jsou naši lektoři

Každý student bude ubytován v rodině lektora, který jej bude cizí jazyk vyučovat. Budete tedy v denním kontaktu s učitelem, jenž bude mít za úkol co nejlépe vám daný jazyk přiblížit. Bude respektovat vaše počáteční obavy, poradí vám i mimo vyučovací hodiny. Budete se muset snažit přizpůsobit se cizímu prostředí, což vám s pomocí lektora, případně jeho rodiny půjde lépe, než kdybyste se o to stejné pokoušeli sami.

Pro koho je studium v zahraničí vhodné

Obecně doporučujeme studium cizího jazyka v zahraničí alespoň mírně pokročilým studentům. Tedy těm, kteří v Česku absolvovali nejméně základní kurz konkrétního jazyka o délce tři měsíce. S těmito základy by si v cizím prostředí měli vystačit. Věk našich studentů je různorodý, pobyty v zahraničí spojené studiem místního jazyka jsou vhodné již pro děti starší devíti let, dále univerzitní studenty, dospělé i seniory. Seniorům ve věku nad padesát let dáváme na studium cizího jazyka v zahraničí slevu.