Kde sehnat proužky na ráfky?

29.04.2020

Hloubáte, jak odlišit vaše vozidlo či motocykl od jiných dopravních prostředků? Nápomocny vám můžou být neotřelé proužky na ráfky, které vám zkrášlí kapotu na autě, dekoruje jiná místa vašeho auta, jako například ráfky na kolech. Váš automobil tím získá neobvyklý vzhled, a to navíc bezmála zadarmo. Ke každé karoserii se musí hodit naše barevné i černobílé samolepky.

Proužky na ráfky
Proužky na ráfky

Zajímavé samolepky pro všechny typy vozidel

Originální auto samolepky a rozmanité proužky na ráfky dodává prodejna PŽ Design za rozumnou cenu. Můžete si tak zvolit polepy na boky, rozličné proužky na ráfky různorodého provedení, neotřelé rychlé pruhy, ojedinělá clonítka, oku lahodící polepy na budíky, skvělé zvířecí motivy, čínské znaky a jiná témata. Na výběr máte z nekonečného množství výrobků.

Na plotru jsou vyřezávány auto samolepky zhotovené ze samolepících fólií. Samolepky na auto nesou označení Avery, 3M či ORACAL, které jsou opravdu odolné, vydrží vám 5 let. K dispozici jsou autosamolepky s ještě delší životností. Výroba takové se projednává individuálně.

Jak se správně aplikují auto samolepky?

Jestli vlastníte konkrétní, odpovídající samolepky na auto, poté vyčistěte vnějšek vozu a samolepky na auto velmi snadno přilnou. Všechny samolepky na auto jsou velice odolné, proto je nezdevastuje déšť, prach, sluníčko ani mrazivé počasí. Pokud se vám námět samolepky na auto nebude zamlouvat, dají se nahradit za jinou, jelikož se autosamolepky z jednotlivých karoserií dají jednoduše sejmout.

E-shop nabízí populární samolepky na auto i rafinované proužky na ráfky, uvedené proužky na ráfky vyrábějí se v mnoha šířkách a pasují na veškeré typy kol. Vaše proužky na ráfky můžou být obyčejné, nebo fluorescentní či reflexní, ale úspěch s nimi budete mít jistý.